Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Фахівці фіскальної служби на урочистостях до Дня Прапора України та Дня Незалежності України
23.08.2019

Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 987/2004 встановлено День Державного Прапора України, який відтепер святкується щорічно 23 серпня.

Державний прапор – це надійний оберіг та святиня нашого народу, втілення багатовічних надбань та культури українців. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців. Сьогодні державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ.

З самого ранку в Сумах відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Синьо-жовтий стяг піднімали в урочистій обстановці біля фонтану «Садко».

У церемонії взяли участь керівники міста та області, представники громадських організацій, військовослужбовці, волонтери та учасники АТО, представники трудових колективів і навчальних закладів міста. На заході був присутній начальник управління у м.Сумах ГУ ДФС у Сумській області Роман Куріцький.

Зібравшись на майдані Незалежності, учасники свята у супроводі військового оркестру урочистою колоною рушили центральною вулицею Героїв Сумщини та гордо пронесли Національний стяг до скверу біля фонтану «Садко», де розміщено головний флагшток і де відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора.

Роман Володимирович зазначив, що в такий особливий день неможливо залишатися осторонь, коли містяни, одягнуті у вишиванки, йдуть на свято. Адже державний прапор став невід’ємним символом єдності, наступності поколінь і багатовікової боротьби українців за свою свободу. Саме у глибокій повазі до національного символу виявляються громадянська свідомість, вміння і готовність об’єднатися і подолати всі негаразди разом.

Коментувати в соцмережах: