Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
За 7 місяців 2019 року до бюджету надійшло понад 219 млн. гривень ЄСВ
15.08.2019

У січні – липні 2019 року від суб'єктів господарювання  території обслуговування Роменського управління Головного управління ДФС у Сумській області, забезпечено надходження 219,5 млн. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за аналогічний період минулого року на 22,8 відс., або на 40,8 млн. гривень.

У липні 2019 року було забезпечено 35,6 млн грн ЄСВ, що на 17 відс., або на 5,2 млн. грн. більше надходжень липня 2018 року.

Дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам є одним із основних завдань, що контролюється фахівцями Роменського управління. Працівник, який отримує зарплату в «конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем і не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу.

Нагадуємо, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Розстрочення та відстрочення заборгованості зі сплати єдиного внеску, а також її списання, чинним законодавством не передбачено.

Своєчасна сплата та погашення заборгованості з єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання гарантує гідне пенсійне забезпечення та соціальні виплати, передбачені чинним законодавством. 

Роменське управління ГУ ДФС у Сумській області

Коментувати в соцмережах: